Ruben Baba Koltuğu Lift Motorlu (KYF9-002)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺15.300(KDV Dahil)
İndirimli : ₺12.240(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt
 Ölçüler
 Modül Genişlik Derinlik Yükseklik
 Baba Koltuğu 80 cm 85 cm 100 cm
 Oturum Alanı 47 cm    
 Ürün çift motorlu olup alt kısmında bulunan asansörlü mekanizması sayesinde hem konfor hemde sağlıklı bir hayatın kapılarını sizler için aralamaktadır.

 Kumanda kısmında bulunan 4 ayrı özellik butonu hayatını çok kolaylaştıracak, kumanda ile açılır kapanır olan ürün ayrıca sırt ve ayak bölümünü ayrı ayrı hareket ettirebilmenizi sağlar.

 Dilerseniz sırtı yatırmadan sadece ayak bölümünü kaldırarak dinlenme koltuğu haline gelebilen, dilerseniz sırt kısmını yatırarak yatak olabilme özelliğine sahiptir.

 Asansörlü mekanizması ile kumandanıza basılı tutarak oturum alanını havaya kaldırıp ve oturan kişiyi ayağa kaldıracak pozisyona getirir. Bel fıtığı, kemik erimesi, kas hastaları, kemoterapi gören vs. gibi hastalarımızın bu ürün sayesinde hayatlarına büyük kolaylık sağlanır. 180 derece yatabilme özelliği sayesinde yatağa bağımlı yaşamak zorunda kalmaz ve salonda normal hayatlarına devam edebilirler.

 Ayağa kaldırma özelliği olan, koltuk tek bir düğmeye dokunarak oturan kişiyi ayağa kaldırabilmektedir. Yaşlılar, diz problemleri olanlar veya ayağa kalkmakta zorlanan kişiler için çok kolaylık sağlayan bir özelliktir.

 25.000 defa açma kapama test raporlu mekanizma, 150 kg yük kaldırma kapasitelidir.

 Opsiyonel olarak Masaj si̇stemi̇de mevcut olan ürünümüz 5 ayri bölgeye 8 ayri modda masaj yapmaktadir. Ti̇treşi̇mli̇, zaman ayarli, i̇stedi̇ği̇ni̇z bölgeye masaj yaptırabilirsiniz.

 Ergonomi̇k tasarımı ve relax olarak evi̇ni̇zi̇n baş köşesi̇nde yeri̇ni̇ alacak olan ürünümüz si̇ze özel olarak i̇stedi̇ği̇ni̇z renkte döşeme seçenekleri̇ i̇le ayrıcalığınızın farkına varacaksınız.

 

 İsteni̇len renkte si̇ze özel üreti̇m yapılmakta olup kartela seçenekleri̇ni̇ görmek i̇çi̇n lütfen bi̇zi̇mle i̇rti̇bata geçi̇ni̇z

 Ürün İçeriği  1 Adet Baba Koltuğu.
 Ürün Malzemesi  İskeleti metal ve ahşaptan üretilmiştir.
 Gönderim  Monte olarak özel nakliye araçları ile gelmektedir.
 Teslimat  Ücretsiz olarak teslim edilecektir.
 Kurulum  Kurulum Gerektirmemektedir.
 
Benzer Ürünler